Značky

Škoda, Volkswagen, Audi, BMW, Ford

 

a mnoho ďalších...

Dielňa servisu

Z celkovej plochy Autoservisu vo veľkosti 310 m2 využívame väčšinu pracovného dňa 220 m2, ktoré tvoria samotnú halu servisu. Zvyšnú časť tvoria kancelárske priestory – priestor prijímacej kancelárie a potrebné zázemie pre pracovníkov servisu.

Dielňa pozostáva zo štyroch samostatných pracovísk, z toho dve sú určené pre úžitkové vozidlá, každé s vlastným zdvihákom. Pri vybudovaní dielne sme kládli dôraz na dodržanie pravidiel slovenskej normy pre rozmery autoservisného pracoviska, čo sa odráža v efektívnosti jeho využitia a práce mechanika súčasne.

Sme rodinná firma, ktorá buduje svoje meno predovšetkým na kvalite poskytovaných služieb. V dielni pracujú štyria kvalifikovaní mechanici. Jedným z nich som ja sám – Ladislav Bugár ml., ďalším je Juraj Špaček, ktorý pracoval vo firme ešte s mojim otcom a ďalšími kolegami sú Simon Vojtech a Ladislav Szabo. Je pre nás nevyhnutný osobný kontakt s našimi zákazníkmi a budujeme si takto prestíž kvalitnej rodinnej firmy.

Hlavný vchod do autoservisuHlavný vchod do autoservisu

Na fotografiách nižšie si môžete prezrieť:

  • prijímacia kancelária
  • diagnostika naftového vstrekovacieho – common rail systému
  • 3D geometria náprav motorového vozidla
  • test motora

Prijímacia kanceláriaPrijímacia kancelária

Diagnostika dieselových common-railových systémov - Ladislav BugárDiagnostika dieselových common-railových systémov - Ladislav Bugár

3D Geometria - Simon Vojtech3D Geometria - Simon Vojtech

Test motora - Juraj Špaček a Ladislav SzabóTest motora - Juraj Špaček a Ladislav Szabó