Značky

Škoda, Volkswagen, Audi, BMW, Ford

 

a mnoho ďalších...

O nás

Foto z roku 1980 - Ladislav Bugár St.Foto z roku 1980 - Ladislav Bugár St.

Spoločnosť AUTOGUGAR je rodinnou firmou a čerpá z dlhoročných skúseností s autoservisnými prácami a predovšetkým sa špecializuje na opravu, servis a diagnostiku vstrekovacích sústav benzínových a dieselových motorov – common-rail systém a servisu osobných a úžitkových vozidiel. Po diagnostike a zistení chýb zabezpečíme opravu vstrekovačov, vstrekovacích trysiek. Komplexne riešime problémy vstrekovacích čerpadiel. Významným spôsobom a cielene, pomocou testovania - diagnostiky a servisu vstrekovacej jednotky a s pridaním ionizérového magnetu upravíme spotrebu vozidla tak aby bola dostatočne nízka a spĺňa požiadavky klienta bez ďalšieho zaťaženia motora. Ionizácia R-Magnetom zabezpečí úsporu paliva v rozpätí 5 až 7% a šetrné zvýšenie výkonu motorového vozidla. Zároveň však poskytujeme našim klientom komplexné servisné služby ako sú napr. diagnostika geometrie náprav, diagnostika o oprava brzdových systémov, pneuservis, dezinfekcia a plnenie klimatizácie, klampiarskych prác, nastavovania svetiel. Dôležitou súčasťou nášho servisu je oprava resp. výmena čelných skiel automobilov a iné činnosti súvisiace s diagnostikou a servisom motorových vozidiel.

Tajomstvom úspechu našej firmy je jej vybavenosť pre komplexný servis osobných a úžitkových vozidiel, hlavne pre servis a diagnostiku vstrekovacích systémov - common-rail systému pre naftový motor, S vybavení plnohodnotným prístrojovým a materiálovým zabezpečením, čo nám dáva vysokú  flexibilitu. Toto všetko v konečnom dôsledku znamená, že na jednom mieste poskytujeme všetky služby včas a rýchlo k spokojnosti zákazníka. Poskytujeme kompletné autoservisné práce.

Zabezpečíme Vám špičkový odborný servis nie len vstrekovacej sústavy, vstrekovačov a vstrekovacích trysiek dieselového motora – common rail systém, ale prakticky všetko od kolesa až po samotné srdce motora, ktorým je riadiaca jednotka vozidla.

História

Zakladateľom spoločnosti AUTOBUGÁR bol Ladislav Bugár st., ktorý sa svojimi vedomosťami v oblasti opráv karburátorov, sa stal špecialistom na vtedajšiu elektroniku používanú v automobilovom priemysle. Spoločnosť založil v roku 1992 a od skromných priestoroch garáže v rodinnom dome sa firma postupne rozšírila na autoservis kde nás nájdete dnes.

Pod otcovým vedením a v jeho stopách, naberal skúsenosti v spoločnosti aj jeho syn Ladislav Bugár ml., ktorý v roku 1996 síce ešte ako mladý-25 ročný ale už v obore opráv vstrekovacích systémov skúsený, prevzal firmu.

Súčasnú podobu nadobudol Autoservis v roku 1999, kedy sme ho vybudovali podľa našich predstáv a potrieb zákazníkov. Pred samotným servisom je parkovisko na 20 motorových vozidiel , s prihliadnutím na jednoznačný vstup do areálu prijímacej kancelárie.