Značky

Škoda, Volkswagen, Audi, BMW, Ford

 

a mnoho ďalších...

Autoservis AUTOBUGÁR.sk

O nás

Foto z roku 1980 - Ladislav Bugár St.Foto z roku 1980 - Ladislav Bugár St.

Spoločnosť AUTOGUGAR je rodinnou firmou a čerpá z dlhoročných skúseností s autoservisnými prácami a predovšetkým sa špecializuje na opravu, servis a diagnostiku vstrekovacích sústav benzínových a dieselových motorov – common-rail systém a servisu osobných a úžitkových vozidiel. Po diagnostike a zistení chýb zabezpečíme opravu vstrekovačov, vstrekovacích trysiek. Komplexne riešime problémy vstrekovacích čerpadiel. Významným spôsobom a cielene, pomocou testovania - diagnostiky a servisu vstrekovacej jednotky a s pridaním ionizérového magnetu upravíme spotrebu vozidla tak aby bola dostatočne nízka a spĺňa požiadavky klienta bez ďalšieho zaťaženia motora. Ionizácia R-Magnetom zabezpečí úsporu paliva v rozpätí 5 až 7% a šetrné zvýšenie výkonu motorového vozidla. Zároveň však poskytujeme našim klientom komplexné servisné služby ako sú napr. diagnostika geometrie náprav, diagnostika o oprava brzdových systémov, pneuservis, dezinfekcia a plnenie klimatizácie, klampiarskych prác, nastavovania svetiel. Dôležitou súčasťou nášho servisu je oprava resp. výmena čelných skiel automobilov a iné činnosti súvisiace s diagnostikou a servisom motorových vozidiel.

Tajomstvom úspechu našej firmy je jej vybavenosť pre komplexný servis osobných a úžitkových vozidiel, hlavne pre servis a diagnostiku vstrekovacích systémov - common-rail systému pre naftový motor, S vybavení plnohodnotným prístrojovým a materiálovým zabezpečením, čo nám dáva vysokú  flexibilitu. Toto všetko v konečnom dôsledku znamená, že na jednom mieste poskytujeme všetky služby včas a rýchlo k spokojnosti zákazníka. Poskytujeme kompletné autoservisné práce.

Zabezpečíme Vám špičkový odborný servis nie len vstrekovacej sústavy, vstrekovačov a vstrekovacích trysiek dieselového motora – common rail systém, ale prakticky všetko od kolesa až po samotné srdce motora, ktorým je riadiaca jednotka vozidla.

Čítať ďalej: O nás

Dielňa servisu

Z celkovej plochy Autoservisu vo veľkosti 310 m2 využívame väčšinu pracovného dňa 220 m2, ktoré tvoria samotnú halu servisu. Zvyšnú časť tvoria kancelárske priestory – priestor prijímacej kancelárie a potrebné zázemie pre pracovníkov servisu.

Dielňa pozostáva zo štyroch samostatných pracovísk, z toho dve sú určené pre úžitkové vozidlá, každé s vlastným zdvihákom. Pri vybudovaní dielne sme kládli dôraz na dodržanie pravidiel slovenskej normy pre rozmery autoservisného pracoviska, čo sa odráža v efektívnosti jeho využitia a práce mechanika súčasne.

Sme rodinná firma, ktorá buduje svoje meno predovšetkým na kvalite poskytovaných služieb. V dielni pracujú štyria kvalifikovaní mechanici. Jedným z nich som ja sám – Ladislav Bugár ml., ďalším je Juraj Špaček, ktorý pracoval vo firme ešte s mojim otcom a ďalšími kolegami sú Simon Vojtech a Ladislav Szabo. Je pre nás nevyhnutný osobný kontakt s našimi zákazníkmi a budujeme si takto prestíž kvalitnej rodinnej firmy.

Hlavný vchod do autoservisuHlavný vchod do autoservisu

Čítať ďalej: Dielňa servisu